Cenová ponukainfo@adrianpartner.eu+421 48 471 04 08

Naše zariadenia

Monitorovacia kamera

Inteligentná kamera TecCam je vhodná dokonca aj do malých priestorov. Nízka hmotnosť kamery jej umožňuje pohybovať sa aj vo vertikálnych potrubiach. Je to perfektné riešenie pre ťažko prístupne medzery, pre práce bez demontáže potrubia alebo pre kontrolu tesných potrubí. Pracuje sa s ňou veľmi ľahko, môže sa používať pre 12 m dlhé potrubia a váži menj ako 2 kg. Kamera je podporovaná infračerveným svetlom pre veľmi tmavé potrubia a vydrží teplotu až 90°. Nie je potrebné ručne vkladať žiadne dodatočné prístroje. Káble sa pohybujú uprostred flexibilného ale silného nástavca. Cez AV spojenie môže byť obraz vizuálne prenášaný na display.

Monitorovacia kamera  
Rozsah flexibilného pohybu: 12 m
Kamera:  Čierno-biela
Svetlo:  LED
Zástrčka:  110 V alebo 230 V
Hmotnosť:  1,7 kg

 

Mám záujem


Prieskumný robot

Danduct Inspection-Robot je pokročilý prieskumný robot navrhnutý na kontrolu stavu potrubia pred a po čistení vzduchotechnických systémov. Tento robot ponúka niekoľko dôležitých výhod:

 1. Diaľkové ovládanie: Robot je možné diaľkovo ovládať pomocou joystika z kontrolného panelu. To umožňuje presnú kontrolu jeho pohybu a orientáciu vo vnútri potrubia.
 2. Živý obraz: Robot je vybavený dvomi kamerami, ktoré poskytujú živý obraz z vnútra potrubia. Tento obraz je prezentovaný na 14" monitore, čo umožňuje operátorovi sledovať situáciu v reálnom čase.
 3. Svetelné podmienky: Robot má regulovateľné halogénové svetlo, ktoré zlepšuje viditeľnosť vo vnútri potrubia. Toto svetlo je možné prispôsobiť typu a veľkosti potrubia.
 4. Vzduchová tryska: V prípade, že je potrebné vykonať ľahké čistiace práce a nie je veľa prachu, robot môže byť vybavený vzduchovou tryskou. Toto umožňuje flexibilnú a efektívnu prácu.
 5. Generálna kontrola: Po čistení vzduchotechnických systémov nasleduje dôkladná celková kontrola. Zákazník môže overiť výsledky čistenia a uistiť sa, že systém je v optimálnom stave.

Celkovo Danduct Inspection-Robot umožňuje precíznu a spoľahlivú kontrolu stavu vzduchotechnických potrubí, čo je kľúčové pre udržanie čistého a efektívneho vzduchotechnického systému.

Prieskumný robot  
Dĺžka káblu:  30 m
Kamera:  Farebná a čierno-biela
Svetlo:  Halogen
Zástrčka:  110 V alebo 230 V
Hmotnosť:  3 kg
Dĺžka:  215 mm
Šírka:  190 mm
Výška:  110 mm
Hmotnosť:  3 kg

 

Mám záujem


Rotačné kefy

Toto zariadenie je vynikajúcim nástrojom pre rýchle a efektívne čistenie potrubí s rôznymi rozmermi. Má niekoľko výhodných vlastností:

 1. Univerzálna aplikácia: Zariadenie je navrhnuté pre čistenie potrubí s rozmermi od 100 do 600 mm, čo zahŕňa širokú škálu potrubných systémov.
 2. Flexibilita rýchlosti a smeru: Rýchlosť a smer čistenia môžu byť jednoducho prispôsobené tvaru potrubia. To umožňuje efektívne čistenie rôznorodých potrubí.
 3. Bez demontáže: Je schopné vyčistiť potrubia dlhé až 30 metrov bez nutnosti ich demontáže. To značne znižuje čas a náklady spojené s údržbou.
 4. Odolné kefy: Čistiaci nástroj je vybavený odolnými kefami vyrobenými z ocele, ktoré zvládnu vysoké teploty a dokážu sa pohybovať vo vertikálnych potrubiach.
 5. Univerzálnosť tvarov: Zariadenie dokáže efektívne čistiť rôzne tvary potrubí, vrátane oválnych potrubí a potrubí s pravouhlými ohýbami.
 6. Podpora zo siete: Prístroj je napájaný z bežnej 240 V zástrčky, čo zjednodušuje jeho použitie v rôznych prostrediach.

Celkovo ide o vysoko flexibilný a výkonný nástroj, ktorý umožňuje efektívne čistenie a údržbu rôznych typov potrubí bez potreby ich demontáže.

Danduct DC4  
Dĺžka káblu:  5, 10, 15, 20, 25, 30 m
Otáčky:  630 – 1400 1/min
Výkon:  0,5 HP
Zástrčka:  230 V
Priemer potrubia:  100 – 600 mm
Váha:  23 kg
   
Danduct PD4  
Dĺžka káblu:  5, 10, 15, 20, 25, 30 m
Otáčky:  630 – 1400 1/min
Výkon:  0,5 HP
Zástrčka:  230 V
Priemer potrubia:  00 – 600 mm
Váha:  23 kg

 

Mám záujem


Multifunkčný robot na čistenie potrubia

Tento diaľkovo ovládaný multifunkčný robot je výkonný nástroj pre efektívne čistenie rozmerovo veľkých potrubí. Má niekoľko zaujímavých vlastností:

 1. Univerzálna čistiacia schopnosť: Tento robot je schopný čistiť rôzne typy potrubí, vrátane oválnych a štvorcových potrubí, čo z neho robí univerzálny nástroj pre rôzne aplikácie.
 2. Dôkladné čistenie: Vďaka špeciálne navrhnutému kefovému systému dokáže robot 100% vyčistiť aj ťažko prístupné rohy a záhyby v potrubí, čím zabezpečuje dôkladné čistenie.
 3. Kamerový systém: Robot je vybavený dvoma kamerami, ktoré umožňujú sledovať pracovnú činnosť a zaznamenávať proces čistenia. To zabezpečuje presné monitorovanie a zaznamenanie výsledkov práce.
 4. Manévrovateľnosť: Kolesá robota sú riadené samostatne, čo umožňuje robotovi pohybovať sa vo vnútri potrubia a prispôsobiť sa jeho tvaru a veľkosti.
 5. Ovládanie a monitorovanie: Robot je ovládaný z kontrolného panela, ktorý je spojený s LCD monitorom a DVD prehrávačom. Toto umožňuje operátorom monitorovať a zaznamenávať priebeh a výsledky čistenia.

Celkovo ide o výkonný nástroj pre údržbu a čistenie potrubí, ktorý kombinuje univerzálnosť, dôkladnosť a možnosť sledovať a dokumentovať proces čistenia.

Multifunkčný robot na čistenie potrubia  
Dĺžka káblu:  30 m
Kamera:  Farebná a čierno-biela
Otáčky:  0 – 400 1/min
Priemer potrubia:  250 – 1200 mm
Svetlo:  Halogen
Zástrčka:  110 V alebo 230 V
Dĺžka:  760 mm
Šírka:  300 mm
Výška:  272 mm
Hmotnosť:  21 kg

 

Mám záujem


Čistenie kuchynského potrubia suchým ľadom

Suchý ľad predstavuje pevnú formu oxidu uhličitého (CO2) bez farebnej, chuťovej alebo zápachovej charakteristiky, ktorý je prirodzenou súčasťou našej atmosféry. S teplotou -79 stupňov Celzia sa stáva ideálnym nástrojom pre čistenie ventilačných systémov.

Pri použití suchého ľadu na čistenie ventilačných potrubí je robot vložený do jedného konca systému a je ovládaný buď joystikom alebo krížovým ovládačom, v závislosti od tvaru a dĺžky potrubia. Voľba medzi týmito ovládacími metódami závisí od konkrétnej situácie.

Robot je vybavený špeciálnou 360° rotujúcou tryskou vpredu, ktorá aplikuje suchý ľad na povrch potrubia. Keď sa suchý ľad dostane do kontaktu s mastnotou, dochádza k sublimácii, čo znamená, že sa rýchlo mení z pevnej formy na plyn, čím efektívne odstraňuje mastnotu z vnútornej steny potrubia.

Na opačnom konci ventilačného systému sa nachádza výkonný ventilátor s filtrom na mastné častice, ktorý účinne vysáva vzniknuté nečistoty von z potrubia. Týmto spôsobom je zabezpečená účinná a ekologicky šetrná čistota vo vašom ventilačnom systéme, pričom povrch potrubia zostáva čistý a suchý.

Čistenie kuchynského potrubia suchým ľadom  
Dĺžka káblu:  15m
Kamera:  Čierno-biela
Spotreba suchého ľadu: 30 – 100kg/h
Priemer potrubia:  Ø 200 mm
Svetlo:  Halogen
Zástrčka:  230 V

 

Mám záujem


Vysoko výkonný ventilátor

Nový ventilátor Danduct Clean NICONTRA predstavuje dokonalé all-in-one riešenie pre odstránenie prachových usadenín a kontaminácií z vašeho ventilačného systému. Táto prenosná jednotka je vybavená špičkovým Hepafiltrom s triedou 16 m, čo umožňuje jeho použitie aj v najnáročnejších hygienických prostrediach, vrátane nemocníc. Tento filter účinne zachytáva prachové častice o veľkosti iba 0,3 μm (mikrometra), zabezpečujúc tak, že vzduch, ktorým dýchate, zostáva sterilný.

Aby sme zjednodušili údržbu a minimalizovali prestoje, filtrová jednotka je vybavená rotačným systémom, ktorý výrazne predlžuje životnosť filtrov. S novým ventilátorom Danduct Clean NICONTRA môžete byť istí, že váš ventilačný systém bude pracovať na najvyššej úrovni čistoty a bezpečnosti.

VT4000  
Prietok vzduchu:  4500m3/h
Motor  
Výkon KW:  2,2
Volty:  230
Ampére:  13,4
Filtre:  Vymeniteľný 16 m2 Hepa filter
Efektívnosť filtra:  Hepa = 99,97% všetkých častíc väčších ako 0,3μm (mikro)
Vákuová jednotka  
D x V x S: 850 x 1150 x 750 cm
Váha:  118 kg
Filtrová jednotka  
D x V x S:  900 x 1610 x 750 cm
Váha:  122 kg
Hluk: 68 Db
   
VT4001  
Prietok vzduchu:  4500m3/h
Motor  
Výkon KW:  2,2
Volty:  230
Ampére:  13,4
Filtre:  Vymeniteľný 16 m2 Hepa filter
Efektívnosť filtra: EU6 = 65% všetkých častíc väčších ako 0,5μm
Hepa = 99,97% všetkých častíc väčších ako 0,3μm (mikro)
Vákuová jednotka  
D x V x S:  850 x 1150 x 750 cm
Váha:  118 kg
Filtrová jednotka  
D x V x S:  600 x 1150 x 750 cm
Váha:  52 kg
Hluk:  68 Db

 

Mám záujem

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Súhlasím